Designlight logotyo
segb

Prenumerera på vårt nyhetsbrev här!

KONTAKTA OSS

Öppettider:
Mån-tors 07.00-17.00
Fre 07.00-16.00
Lunch 12.00-12.45

Adress:
Toffelvägen 1
342 60 Moheda
SWEDEN

E-post:
info@designlight.nu
reklamation@designlight.nu
support@designlight.nu
order@designlight.nu
lager@designlight.nu

Telefon:
+46 (0)472-716 10

Fax:
+46 (0)472-716 09

Jessica Hultqvist
VD/Ekonomi

E-post: jessica@designlight.nu
Tel: +46 (0)472-716 77

Björn Hultqvist
Inköp/Försäljning/Produktdesign

E-post: bjorn@designlight.nu
Tel: +46 (0)472-716 88

Victoria_Bartholomew.jpg

Victoria Bartholomew
Inköp

E-post: victoria.bartholomew@designlight.nu
Tel: +46 (0)472-716 05
Mob: +46 (0)727-171 644

magnus_skeppstedt.jpg

Magnus Skeppstedt
Teknisk säljsupport

E-post: magnus.skeppstedt@designlight.nu
Tel: +46 (0)472-716 12

johan.jpg

Johan Andersson
Teknisk Säljare

E-post: johan.andersson@designlight.nu
Tel: +46 (0)472-716 08

Vuk_Manitasevic.jpg

Vuk Manitasevic
Ordermottagare / Reklamationsansvarig

E-post: vuk@designlight.nu
reklamation@designlight.nu
Tel: +46 (0)472-716 03

Martin_Gustavsson.jpg

Martin Gustavsson
Ljusdesign

E-post: martin@designlight.nu
Tel: +46 (0)472-716 01

 

Säljare

poppe_hedlund.jpg

Poppe Hedlund
Säljare, distrikt 1 Norrland

E-post: poppe@designlight.nu
Tel: +46 (0)703-669 970

Olle_forslund.jpg

Olle Forslund
Säljare/Key account,
distrikt 2 Mellan

E-post: olle.forslund@designlight.nu
Tel: +46 (0)472-716 44
Mob: +46 (0)706-303 806

Richard_thorngren.jpg

Richard Thorngren
Säljare distrikt 3 stockholm

E-post: richard.thorngren@designlight.nu
Tel: +46 (0)472-716 45
Mob: +46 (0)708-777 634

Patric_Fagerberg1.jpg

Patric Fagerberg
Säljare/Key account, distrikt 4 Mälardalen

E-post: patric.fagerberg@designlight.nu
Tel: +46 (0)472-716 25
Tel: +46 (0)703-770 930

Mikael Standar.jpg

Mikael Standar
Säljare, distrikt 5 Mellanvästra

E-post: mikael@designlight.nu
Tel: +46 (0)472-716 21
Mob: +46 (0)708-770 385

Lars Landgren.jpg

Lars Landgren
Säljare, distrikt 6 Syd

E-post: lars.landgren@designlight.nu
Tel: +46 (0)472-716 20
Mob: +46 (0)708-770 104

KARTA_DESIGNLIGHT5.jpg