Kontakta oss

Adress
Toffelvägen 1
342 60 Moheda
SWEDEN

 

Öppettider
Mån-tors 07.00-17.00
Fre 07.00-16.00
Lunch 12.00-12.45

 

E-post
info@designlight.nu
support@designlight.nu
order@designlight.nu
reklamation@designlight.nu 

offert@designlight.nu

 

Reklamationsunderlag

 

Telefon
+46 (0)472-716 10

 

Fax
+46 (0)472-716 09

 

 

 

 

 

 

Jessica Hultqvist

Jessica Hultqvist

VD

Tel: 0472-716 77

jessica@designlight.nu

Björn Hultqvist

Björn Hultqvist

Inköp/Försäljning/Produktdesign

Tel: 0708-77 16 13

bjorn@designlight.nu

Vuk Manitasevic

Vuk Manitasevic

Order / Teknisk support / Reklamation / Lageransvarig

Tel: 0472-716 03

vuk@designlight.nu, reklamation@designlight.nu

Johan Andersson

Johan Andersson

Teknisk sälj / Marknad / R&D / Produktansvarig

Tel: 0472-716 08

johan.andersson@designlight.nu

Martin Gustavsson

Martin Gustavsson

Ljusdesign / Teknisk support

Tel: 0472-716 01

martin@designlight.nu

Magnus Skeppstedt

Magnus Skeppstedt

Platschef

Tel: 0472-716 12

magnus.skeppstedt@designlight.nu

Victoria Bartholomew

Victoria Bartholomew

Inköp

Tel: 0472-716 05

victoria.bartholomew@designlight.nu

Susanne Berglund

Susanne Berglund

Produkt / Ekonomiadministratör

Tel: 0472-716 14

reception@designlight.nu susanne.berglund@designlight.nu

Jakob Sjöwall

Jakob Sjöwall

Teknisk support / Order / Webb

Tel: 0472-71676

jakob.sjowall@designlight.nu

Lager

Lager

Logistik

Tel: 0472-716 76

Säljdistrikt

Säljare

Distrikt 1

Poppe Hedlund

Poppe Hedlund

Säljare, distrikt Norrland

Tel: 0703-66 99 70

poppe@designlight.nu

Distrikt 2

Patrik Sörebo

Patrik Sörebo

Säljare

Tel: 070-877 12 27

patrik.sorebo@designlight.nu

Distrikt 3

Olle Forslund

Olle Forslund

Key account/säljare, Distrikt Mellan

Tel: 0706-30 38 06

olle.forslund@designlight.nu

Distrikt 4

Patric Fagerberg

Patric Fagerberg

Key account/säljare

Tel: 0703-77 09 30

patric.fagerberg@designlight.nu

Distrikt 5

Richard Thorngren

Richard Thorngren

Säljare distrikt Stockholm

Tel: 0708-77 76 34

richard.thorngren@designlight.nu

Distrikt 5

Conny Johansson

Conny Johansson

Säljare, distrikt Stockholm

Tel: 0730-862564

Conny.johansson@designlight.nu

Distrikt 6

Mikael Standar

Mikael Standar

Säljare, Mellanvästra

Tel: 0708-77 03 85

mikael@designlight.nu

Distrikt 7

Kristian Frisk

Kristian Frisk

Säljare

Tel: 0708-77 01 98

kristian.frisk@designlight.nu

Distrikt 8

Victor Standar

Victor Standar

Säljare, distrikt Syd

Tel: 073-8406454

victor.standar@designlight.nu

Distrikt 8

Daniel Sjölin (föräldraledig)

Daniel Sjölin (föräldraledig)

Säljare, distrikt Syd

Tel: 0708-77 01 04

daniel.sjolin@designlight.nu