Kontakta oss

Adress
Toffelvägen 1
342 60 Moheda
SWEDEN

 

Öppettider
Mån-tors 07.00-17.00
Fre 07.00-16.00
Lunch 12.00-12.45

Sommartider
1/7-31/8 07.00-16.00

V.29 Stängt

 

E-post
info@designlight.nu
order@designlight.nu
reklamation@designlight.nu
offert@designlight.nu

 

Reklamationsunderlag

 

Telefon
+46 (0)472-716 10

 

Fax
+46 (0)472-716 09

 

 

 

 

 

 

Jessica Hultqvist

Jessica Hultqvist

VD

Tel: 0472-71677

jessica@designlight.nu

Björn Hultqvist

Björn Hultqvist

Inköp/Försäljning/Produktdesign

Tel: 070-877 16 13

bjorn@designlight.nu

Magnus Skeppstedt

Magnus Skeppstedt

Marknads & Försäljningsansvarig

Tel: 0472-71612

magnus.skeppstedt@designlight.nu

Yuan Chen

Yuan Chen

Platschef

Tel: 070-222 01 36

yuan.chen@designlight.nu

Johan Andersson

Johan Andersson

Teknisk sälj / Marknad / R&D / Produktansvarig

Tel: 0472-71608

johan.andersson@designlight.nu

Vuk Manitasevic

Vuk Manitasevic

Order / Teknisk support / Reklamation / Lageransvarig

Tel: 0472-71603

vuk@designlight.nu, reklamation@designlight.nu

Hannele Niemi

Hannele Niemi

Ekonomiassistent

Tel: 0472-71614

reception@designlight.nu hannele.niemi@designlight.nu

Martin Gustavsson

Martin Gustavsson

Ljusdesign / Teknisk support

Tel: 0472-71601

martin@designlight.nu

Victoria Bartholomew

Victoria Bartholomew

Inköp

Tel: 0472-71605

victoria.bartholomew@designlight.nu

Susanne Berglund

Susanne Berglund

Marketing Coordinator

Tel: 0472-10140

susanne.berglund@designlight.nu

Jakob Sjöwall

Jakob Sjöwall

Teknisk support / Order / Webb

Tel: 0472-71676

jakob.sjowall@designlight.nu

Max Carlsson

Max Carlsson

Kundservice/Order

Tel: 0472-71655

max.carlsson@designlight.nu

Lager

Lager

Logistik

Tel: 0472-71676

Säljare

Poppe Hedlund

Poppe Hedlund

Säljare: Norrland

Tel: 070-366 99 70

poppe@designlight.nu

Henrik Lindqvist

Henrik Lindqvist

Säljare: Värmland Örebro Dalsland

Tel: 070-640 10 13

henrik.lindqvist@designlight.nu

Martin Larsson

Martin Larsson

Säljare: Dalarna Jämtland Gävleborg

Tel: 073-511 50 36

martin.larsson@designlight.nu

Richard Thorngren

Richard Thorngren

Säljare: Stockholm Uppsala

Tel: 070-877 76 34

richard.thorngren@designlight.nu

Mikael Standar

Mikael Standar

Säljare: Västragötaland

Tel: 070-877 03 85

mikael@designlight.nu

Victor Standar

Victor Standar

Säljare: Halland, Skåne, Blekinge

Tel: 073-840 64 54

victor.standar@designlight.nu

Andreas Gustavsson

Andreas Gustavsson

Säljare: Östergötland, Jönköping, Kalmar

Tel: 073-086 25 64

andreas.gustavsson@designlight.nu