Kontakta oss

Adress
Toffelvägen 1
342 60 Moheda
SWEDEN

 

Öppettider
Mån-tors 07.00-17.00
Fre 07.00-16.00
Lunch 12.00-12.45

 

E-post
info@designlight.nu
support@designlight.nu
order@designlight.nu
reklamation@designlight.nu 

offert@designlight.nu

 

Reklamationsunderlag

 

Telefon
+46 (0)472-716 10

 

Fax
+46 (0)472-716 09

 

 

 

 

 

 

Jessica Hultqvist

Jessica Hultqvist

VD

Tel: 0472-716 77

jessica@designlight.nu

Björn Hultqvist

Björn Hultqvist

Inköp/Försäljning/Produktdesign

Tel: 0708-77 16 13

bjorn@designlight.nu

Vuk Manitasevic

Vuk Manitasevic

Order / Teknisk support / Reklamation / Lageransvarig

Tel: 0472-716 03

vuk@designlight.nu, reklamation@designlight.nu

Johan Andersson

Johan Andersson

Teknisk sälj / Marknad / R&D / Produktansvarig

Tel: 0472-716 08

johan.andersson@designlight.nu

Martin Gustavsson

Martin Gustavsson

Ljusdesign / Teknisk support

Tel: 0472-716 01

martin@designlight.nu

Magnus Skeppstedt

Magnus Skeppstedt

Platschef

Tel: 0472-716 12

magnus.skeppstedt@designlight.nu

Victoria Bartholomew

Victoria Bartholomew

Inköp

Tel: 0472-716 05

victoria.bartholomew@designlight.nu

Susanne Berglund

Susanne Berglund

Produkt / Ekonomiadministratör

Tel: 0472-716 14

reception@designlight.nu susanne.berglund@designlight.nu

Jakob Sjöwall

Jakob Sjöwall

Teknisk support / Order / Webb

Tel: 0472-71676

jakob.sjowall@designlight.nu

Lager

Lager

Logistik

Tel: 0472-716 76

Säljare

Poppe Hedlund

Poppe Hedlund

Säljare: Norrland

Tel: 0703-66 99 70

poppe@designlight.nu

Patrik Sörebo

Patrik Sörebo

Säljare: Dalarna
Jämtland
Gävleborg

Tel: 070-877 12 27

patrik.sorebo@designlight.nu

Olle Forslund

Olle Forslund

Key account/säljare: Värmland
Örebro

Tel: 0706-30 38 06

olle.forslund@designlight.nu

Patric Fagerberg

Patric Fagerberg

Key account/säljare: Västmanland
Södermanland

Tel: 0703-77 09 30

patric.fagerberg@designlight.nu

Richard Thorngren

Richard Thorngren

Säljare: Stockholm
Uppsala

Tel: 0708-77 76 34

richard.thorngren@designlight.nu

Mikael Standar

Mikael Standar

Säljare: Västragötaland

Tel: 0708-77 03 85

mikael@designlight.nu

Victor Standar

Victor Standar

Säljare: Västragötaland

Tel: 073-8406454

victor.standar@designlight.nu

Kristian Frisk

Kristian Frisk

Säljare: Östergötland
Kronoberg
Jönköping
Kalmar
Blekinge

Tel: 0708-77 01 98

kristian.frisk@designlight.nu